Принципи

Принципи діяльності групи
компаній Dermapharm

Наші цінності:

Блага та права співробітників

Ми поводимося зі всіма чесно, ввічливо та з повагою й не допускаємо жодної дискримінації.
Ми поважаємо права людини та захищаємо право на життя та здоров’я кожного співробітника.

Клієнтоорієнтованість

Ми пропонуємо нашим клієнтам і споживачам найвищу якість. Ми гарантуємо безпеку наших продуктів і дотримуємося всіх правових вимог щодо продукції згідно з умовами Положення Забезпечення Якості.

Захист персональних даних

Ми поважаємо приватне життя кожної особи; ми не розголошуємо персональні дані та захищаємо їх згідно з положеннями Директиви про захист персональних даних. За дотриманням цього зобов’язання слідкує наш відділ захисту персональних даних.

Уникнення конфлікту інтересів

Всі бізнес-рішення приймаються виключно на підставі наших професійних інтересів. Ми чітко відділяємо наші особисті інтереси, а також інтереси наближених до нас осіб, від бізнесу.

Запобігання хабарництву та корупції

Ми можемо дарувати та приймати відповідні подарунки, пригощати та приймати частування, запрошувати на будь-які заходи та приймати такі запрошення тільки в тому випадку, якщо все це відповідає умовам Корпоративного Комплаєнсу та служить на користь бізнес-відносинам, при цьому не впливає на прийняття рішень і не зобов’язує до якихось корупційних дій. Всі заплановані пожертви та спонсорство ми узгоджуємо заздалегідь із керівником відділу комплаєнсу.

Запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму

Ми підтримуємо боротьбу проти відмивання грошей і фінансування тероризму; тому в разі виникнення будь-яких відповідних підозр в рамках бізнес-процесів або транзакцій ми одразу повідомляємо про це.

Чесна конкуренція

Ми вступаємо в чесну конкурентну боротьбу з іншими компаніями та дотримуємося антимонопольних норм. Ми не укладаємо жодних неправомірних угод з конкурентами та не надаємо їм жодної відповідної інформації.

Уникнення інсайдерської торгівлі та маніпулювання ринком

Якщо ми маємо доступ до інсайдерської інформації, ми не використовуємо її для угод з цінними паперами компанії, не даємо жодних бізнес-рекомендацій іншим особам, і не розголошуємо цю інформацію третім особам.
Крім того, ми не розповсюджуємо неправдиву інформацію про компанію.

Захист майна компанії

Ми використовуємо майно компанії належним чином і запобігаємо пошкодженню, неналежному використанню та втраті цього майна. Ми зберігаємо конфіденційність відповідної інформації та захищаємо її від неправомірного доступу або використання.