Хто ми

Mibe Ukraine

Mibe Ukraine та німецький підрозділ Mibe GmbH Arzneimittel входять до складу німецького фармацевтичного концерну Dermapharm Group, що спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних, інноваційних лікарських засобів.

Компанія знаходиться у Грюнвальді поблизу Мюнхена та має основні виробничі потужності в центральній частині Німеччини.

Dermapharm заснована в 1991році та локалізується у Грюнвальді, поблизу Мюнхена. Основні виробничі потужності знаходяться в центральній частині Німеччини.

Дермафарм – Фармацевтична досконалість
“Зроблено в Німеччині”

Дермафарм – сучасна німецька фармацевтична компанія, що спеціалізується на виробництві інноваційних лікарських засобів. Заснована в 1991 році, компанія розташована в Грюнвальді поблизу Мюнхена. Основні виробничі потужності знаходяться в Брені, біля Лейпцига. Інтегрована бізнес-модель компанії складається з розробки, виробництва та розповсюдження оригінальних фармацевтичних товарів професійними медичними представниками.

Дермафарм має понад 1200 торгових ліцензій на більш ніж 380 діючих речовин в сегменті оригінальних лікарських засобів та інших товарів медичного призначення. Лікарські засоби, медичні вироби та біологічно активні добавки розроблено для окремих терапевтичних напрямків, в яких компанія займає передові позиції на ринку.

В сегменті екстрактів лікарських трав Дермафарм покладається на досвід іспанської компанії Euromed S.A., провідного виробника екстрактів лікарських трав та діючих речовин рослинного походження для лікарських засобів, біологічно активних добавок, продуктів харчування та косметичних засобів. Починаючи з 2022 року, в даному сегменті також працює німецька компанія C³ Group, яка розробляє, виготовляє та продає природні та синтетичні канабіоїди. C³ Group – лідер на ринку дронабінолу в Німеччині та Австрії. До бізнес-моделі Дермафарм також входить сегмент паралельного імпорту, яким займається компанія Axicorp. За рівнем доходів ця компанія належить до п’яти провідних компаній-імпортерів Німеччини в 2021 році.

Завдяки послідовній стратегії розвитку, постійному розширенню діяльності за рахунок успішної купівлі підприємств та нарощуванню зусиль з інтернаціоналізації, Дермафарм поступово оптимізує свою діяльність та постійно шукає можливості для розширення та органічного росту.

Дочірні компанії

Дермафарм також займається виробництвом, розробкою та розповсюдженням лікарських засобів у Європі, Сполучених Штатах та в інших країнах світу.

Брендовані лікарські засоби
Медичні вироби
Рослинні препарати
Health products
Рослинні екстракти
Інші
Dermapharm
CORAT Therapeutics GmbH
Trommsdorff GmbH & Co. KG
SUN-FARM Sp. U. o. O
Strathmann GmbH & Co. KG
mibe GmbH
Hasan Dermapharm Co. Ltd.
Gynial® AG
Allergopharma
acis®